source of heat icon

Zdroj tepla

  • Tepelné čerpadlo nepotrebuje tuhé palivo, vďaka čomu je jeho prevádzka čistotná a finančne výhodná.

  • Inštalujeme kvalitné kotly na biomasu od renomovaných značiek na vykurovanie domácností aj ohrev úžitkovej vody.

  • Na tepelné čerpadlá a kotly na biomasu sa rovnako ako na všetky zdroje tepla využívajúce obnoviteľné zdroje vzťahuje štátna dotácia, preto ju určite neváhajte využiť.

Cenová kalkulácia

Tepelné čerpadlo - návratná investícia

Tepelné čerpadlo nepremieňa tuhé palivo na teplo, ale premiestňuje energiu z jedného miesta na druhé. Teplo sa získava z energie vzduchu, vody alebo zeme. Tým pádom nepotrebujete drevo, pelety ani prívod plynu a tak je jeho prevádzka čistotná a tiež veľmi finančne výhodná. Tepelné čerpadlá s ktorými pracujeme, patria medzi špičku vo svojej kategórii. Potvrdzuje sa nám to nie len ich životnosťou, ale tiež recenziami našich spokojných klientov. Pred samotnou inštaláciou pre vás vypracujeme projekt a následne prebehne montáž, po ktorej máte nárok na pravidelný servis. Celý proces zabezpečujú školení odborníci, ktorí vám vždy radi poradia. V prípade uzatvorenia servisnej zmluvy je samozrejmosťou aj záruka na 60 mesiacov s možnosťou jej predĺženia.

service icon

Kotly na biomasu

Medzi biomasu sa radia napríklad pelety, brikedy, štiepka alebo kusové drevo. Kotol, ktorý funguje na biomasu vytvára teplo z tuhého paliva a spaľovaním ho premieňa na teplo, ktorým následne vykuruje daný objekt (radiátory, podlahové kúrenie), alebo tiež zohrieva úžitkovú vodu. Radi vám poradíme a následne nainštalujeme kotol, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám. Veľmi obľúbené sú kotly na pelety so zásobníkom a kotly pre viac druhov paliva - takzvané kombinované kotly. Prinášajú vysoký komfort a plne automatické vykurovanie. Aj v tomto prípade sa o všetko postarajú profesionálni inštalatéri. Konzultujeme s vami každý krok a vy nebudete mať žiadne zbytočné starosti. Rovnako tak vám budeme vám k dispozícii aj v prípade záujmu o pravidelný servis. Kotly na biomasu pre vás dodávajú kvalitné renomované značky, spolupracujeme iba s tými najlepšími! Na tepelné čerpadlá, kotly na biomasu sa rovnako, ako na všetky zdroje tepla využívajúce obnoviteľné zdroje, vzťahuje štátna dotácia, preto ju určite neváhajte využiť.

Cenová kalkulácia
service icon

Cenová kalkulácia

Hľadáte výhodnú ponuku? My ju pre vás už do 24 hodín radi vypracujeme. Využite našu cenovú kalkulačku, zadajte potrebné údaje a už čoskoro od nás obdržíte kalkuláciu.

Vypočítať cenu
plumbing icon

Vodoinštalácia a odpady

underfloor heating icon

Podlahové kúrenie

source of heat icon

Zdroj tepla

wiring icon

Elektroinštalácie

ventilation icon

Rekuperácia vzduchu

solar panel icon

Obnoviteľné zdroje

machine screeds icon

Strojové potery

isolation icon

Striekané izolácie

Design and development by LoopLabs