Elektroinštalácie

  • Šetrenie energie vieme zabezpečiť inteligentnou domácnosťou - tzv "smart home". V prípade záujmu navrhujeme modernú reguláciu vykurovania, bezpečnostné systémy, aj inovatívne riešenia inteligentnej domácnosti.

  • Ponúkame nadštandardnú životnosť systémov.

  • Poskytujeme služby pre byty, rodinné domy aj komerčné objekty.

  • Využívame aktuálne trendy a najmodernejšie materiály.

Cenová kalkulácia

Všetko pre váš komfort

Ak staviate svoj nový dom alebo pracujete na komplexnej rekonštrukcii bytu, určite si prajete, aby všetky vykonané práce priniesli nielen krátkodobý úžitok, ale aby ste sa z výsledku mohli tešiť ešte dlhé roky. Toto platí aj pri takej službe, akou je elektroinštalácia rodinného domu, bytu alebo komerčného objektu. Naša spoločnosť aj tu využíva najmodernejšie trendy a aktuálne materiály, ktoré doslova idú s dobou. Cieľom je vykonať celú elektroinštaláciu čo najefektívnejšie a tak, aby vám priniesla vysoký komfort. Preto vám radi navrhneme aj inovatívne riešenia inteligentnej domácnosti, bezpečnostné systémy, prípadne modernú reguláciu vykurovania.

Váš nový “smart home”

Už keď pripravujeme prvotný projekt elektroinštalácie, myslíme na to, aby bol výsledok dlhodobo udržateľný. Využívame prémiové komponenty, ktoré vedia zabezpečiť nadštandardnú životnosť systémov. Taktiež vieme u vás doma vytvoriť inteligentnú domácnosť, tzv. “smart home”. Takúto domácnosť je možné šikovne nastaviť a ovládať tak, aby šetrila energiu a nemalé finančné prostriedky. Dokáže tiež zariadiť vyšší komfort, starať sa o vaše zdravie a bezpečnosť. Automatizované vetranie, čistenie vzduchu, optimálny prísun svetla alebo tepla… Aj to všetko môže kontrolovať naša “smart home” inštalácia.

Cenová kalkulácia

Cenová kalkulácia

01

Vyberte si službu

02

Zadajte vstupné údaje o stavbe

03

Cenovú kalkuláciu pošleme do 24 hodín

Prejsť na výber služieb

Design by Tricks︱Development by LoopLabs