Chladenie

  • Zabezpečujeme produkty renomovaných značiek zaisťujúcich špičkový výkon.

  • Montujeme komplexné chladiace systémy stropného aj stenového chladenia.

  • Inštalujeme do domov, bytov aj do komerčných budov.

  • Máme odborníkov renomovaných prevádzať kompletné elektroinštalačné a inštalatérske práce a práce s chladivami.

Kontaktujte nás

Moderné chladenie

Doba sa mení a klíma na Slovensku sa, žiaľ, čoraz viac otepľuje. Aj preto sa stáva moderná a efektívna klimatizácia už takmer nevyhnutnosťou nielen v domácnosti, ale aj v komerčných budovách, kde je potrebná na chladenie serverovní prípadne chladiacich boxov s potravinami. Naša spoločnosť sa zameriava na inštaláciu klimatizácie renomovaných značiek, pri ktorých sme si istí, že prinesú špičkový výkon. Či už je to klasická klimatizácia do domu, klimatizácia do bytu alebo máte záujem o kvalitné stropné či stenové chladenie, jednoznačne sa môžete obrátiť na nás. Naši skúsení profíci sa radi postarajú o perfektné vyhotovenie komplexného chladiaceho systému aj vo vašej domácnosti.

Urobíme všetko za vás

Rôzne firmy ponúkajú rôzne služby. Často sa môžete stretnúť s tým, že firma, ktorá vám inštaluje chladiaci systém, dokáže vykonať len časť práce, keďže nemá potrebnú kvalifikáciu na kompletnú inštaláciu. Vtedy potrebujete kontaktovať ďalšie odborné profesie, ktoré túto prácu sfinalizujú. Toto sa vám u nás určite nestane. Naša spoločnosť vlastní všetky platné oprávnenia na práce s chladivami, elektroinštalačné a inštalatérske práce. Po našej návšteve vám tak zostane chladiaci systém pripravený na boj s teplom.

Kontaktujte nás

Cenová kalkulácia

Hľadáte výhodnú ponuku? My ju pre vás už do 24 hodín radi vypracujeme. Využite našu cenovú kalkulačku, zadajte potrebné údaje a už čoskoro od nás obdržíte kalkuláciu.

Vypočítať cenu

Vodoinštalácia a odpady

Podlahové kúrenie

Zdroj tepla

Elektroinštalácie

Rekuperácia vzduchu

Obnoviteľné zdroje

Strojové potery

Striekané izolácie

Design by Tricks︱Development by LoopLabs