Obnoviteľné zdroje

  • Solárne panely využívajú pre svoj chod nevyčerpatelný zdroj energie.

  • Inštalácia solárneho systému je veľmi jednoduchá, prevádzka je tichá a pri používaní nevznikajú žiadne emisie alebo iné škodlivé látky.

  • Inštaláciou solárnych panelov od firmy Renova Install získate nie len samotnú inštaláciu, ale tiež kompletnú administratívu.

Kontaktujte nás

Spôsob, ako znížiť účty za energie

Solárny systém funguje na princípe zachytenia a odrazenia slnečných lúčov do jedného miesta (tzv. ohniska). V tomto mieste sa nachádza potrubie, v ktorom cirkuluje teplonosná kvapalina. Tá sa zohreje, odparí a následne poháňa parnú turbínu. Takto sa vyrába elektrická energia putujúca do vašej domácnosti. Vďaka modernej techológii je počiatočná investícia do solárneho systému a inštalácie síce vyššia, no návratnosť je od 7 do 10 rokov a mesačné náklady na energie sa rapídne znižujú. Výhodou je, že solárny systém funguje vďaka obnoviteľnému zdroju (slnečnému žiareniu), preto je možné požiadať o dotáciu od štátu. V tomto prípade je návratnosť investície už do 5 rokov.

Zelená domácnostiam

Solárne systémy a ich inštalácia sú našou špecialitou. Okrem nášho odborného know-how vám vieme v tejto oblasti poskytnúť aj extra služby, keďže plne spolupracujeme s projektom Zelená domácnostiam. Vďaka tomu pre vás dokážeme zabezpečiť kompletnú administratívu a samozrejme aj samotné zhotovenie solárneho systému. Sme pripravení pre vás inštalovať solárne systémy na ohrev vody ale aj fotovoltické elektrárne na domáce i komerčné použitie. Fotovoltickými panelmi na ohrev vody si zvolíte veľmi výhodný finančný krok. Ušetríte vďaka nim náklady za energie a získate vyššiu účinnosť s investíciou do obnoviteľných zdrojov energie. Výhodou je minimálna údržba, nulová energetická strata a vyššia životnosť v porovnaní s klasickým ohrevom vody. Fotovoltikou je tiež možné vykurovať počas chladnejšieho obdobia ako rodinné domy, tak isto aj menšie chaty.

Chata aj dom, novostavba aj rekonštrukcia

Či už staviate alebo rekonštruujete dom, máte šancu znížiť nie len dopad na životné prostredie, ale znížiť taktiež vaše náklady. Pri správnej inštalácii solárneho systému ušetríte financie aj vo vašom celoročnom príbytku a tiež pri sptrebe energií na víkendovej chate. Naši školení odborníci vedia veľmi rýchlo určiť vhodné umiestnenie komponentov (solárne panely), ich smerovanie, správny sklon a tiež trasu vedenia solárneho potrubia tak, aby vám slúžili čo najefektívnejšie. Tešíme sa, že vám môžeme poskytnúť naše služby.

Kontaktujte nás

Cenová kalkulácia

01

Vyberte si službu

02

Zadajte vstupné údaje o stavbe

03

Cenovú kalkuláciu pošleme do 24 hodín

Prejsť na výber služieb

Design by Tricks︱Development by LoopLabs