Striekané izolácie

  • Prostredníctvom striekanej izolácie účinne izolujeme strop aj podkrovie.

  • Táto izolácia zabráni úniku tepla a nebudete zbytočne doplácať za kúrenie.

  • Používame vysoko kvalitnú PUR penu, ktorá má mnohé výhody. Napríklad je odolná voči škodcom, vypĺňa každý spoj a medzierku, je nehorľavá a po nanesení drží na mieste.

  • Spevňuje konštrukciu domu a nezaťažuje ju.

Kontaktujte nás

Izolujte sa od zbytočných výdavkov

Možno svoj nový príbytok staviate a možno ho práve rekonštruujete. V každom prípade, zateplenie domu a teda aj zateplenie strechy určite nechcete podceniť. My máme pre vás praktické a výhodné riešenie vo forme striekanej izolácie, vďaka ktorému dokážeme veľmi účinne izolovať podkrovie a strop. Takto dokážete zabrániť únikom tepla a nebudete už viac zbytočne doplácať na účtoch za kúrenie.

Naozaj funkčná pena

Na tento účel využívame vysokokvalitnú PUR penu, ktorú naši skúsení kolegovia nanášajú napríklad na celý krov. Táto pena je výnimočná v tom, že nesadá, nezosúva sa, nezmrašťuje sa, je odolná voči hlodavcom a škodcom a je tiež nehorľavá. Po nastriekaní na potrebné miesta pena expanduje až cca 150 násobne a tým vyplní každú medzierku a každý spoj. Takáto izolácia je navyše ľahká, takže nezaťažuje konštrukciu domu ale naopak, ešte viac ju spevňuje.

Kontaktujte nás

Cenová kalkulácia

01

Vyberte si službu

02

Zadajte vstupné údaje o stavbe

03

Cenovú kalkuláciu pošleme do 24 hodín

Prejsť na výber služieb

Design by Tricks︱Development by LoopLabs