isolation icon

Striekané izolácie

  • Prostredníctvom striekanej izolácie účinne izolujeme strop aj podkrovie.

  • Táto izolácia zabráni úniku tepla a nebudete zbytočne doplácať za kúrenie.

  • Používame vysoko kvalitnú PUR penu, ktorá má mnohé výhody. Napríklad je odolná voči škodcom, vypĺňa každý spoj a medzierku, je nehorľavá a po nanesení drží na mieste.

  • Spevňuje konštrukciu domu a nezaťažuje ju.

Kontaktujte nás

Izolujte sa od zbytočných výdavkov

Možno svoj nový príbytok staviate a možno ho práve rekonštruujete. V každom prípade, zateplenie domu a teda aj zateplenie strechy určite nechcete podceniť. My máme pre vás praktické a výhodné riešenie vo forme striekanej izolácie, vďaka ktorému dokážeme veľmi účinne izolovať podkrovie a strop. Takto dokážete zabrániť únikom tepla a nebudete už viac zbytočne doplácať na účtoch za kúrenie.

service icon

Naozaj funkčná pena

Na tento účel využívame vysokokvalitnú PUR penu, ktorú naši skúsení kolegovia nanášajú napríklad na celý krov. Táto pena je výnimočná v tom, že nesadá, nezosúva sa, nezmrašťuje sa, je odolná voči hlodavcom a škodcom a je tiež nehorľavá. Po nastriekaní na potrebné miesta pena expanduje až cca 150 násobne a tým vyplní každú medzierku a každý spoj. Takáto izolácia je navyše ľahká, takže nezaťažuje konštrukciu domu ale naopak, ešte viac ju spevňuje.

Kontaktujte nás
service icon

Cenová kalkulácia

Hľadáte výhodnú ponuku? My ju pre vás už do 24 hodín radi vypracujeme. Využite našu cenovú kalkulačku, zadajte potrebné údaje a už čoskoro od nás obdržíte kalkuláciu.

Vypočítať cenu
plumbing icon

Vodoinštalácia a odpady

underfloor heating icon

Podlahové kúrenie

source of heat icon

Zdroj tepla

wiring icon

Elektroinštalácie

ventilation icon

Rekuperácia vzduchu

solar panel icon

Obnoviteľné zdroje

machine screeds icon

Strojové potery

isolation icon

Striekané izolácie

Design and development by LoopLabs